FB Po Slovensky Deutsch English

Plánujte si s nami

Vitajte v prostredí umožňujúcom dopredu plánovať Váš pobyt (podrobnejšie v menu "Vyberte si trasu"; "Vychádzky") pod Veľkou Javorinou priamo v pohode vášho domova. Prevažná časť nášho prírodného prostredia vrátane ubytovania je súčasťou Chránenej krajinnej oblasti Biele Karpaty v prísne zákonmi upravenom režime pohybu (druhý a štvrtý stupeň ochrany). Neuveriteľné ticho, kľud, nočná tma "na krájanie" a priezračná hviezdna obloha, len príroda a vy. Aj práve preto je pobyt u nás kedykoľvek už od príchodu neopakovateľným, nezabudnuteľným zážitkom a novým reštartom do ďalších náročných dní.

Pre Vás hľadajúcich oddych, uvolnenie - relax a nevšedné zážitky sme pripravili podklady pre prehliadky pamätihodností podjavorinského kraja prechádzkami Starou Turou, Myjavou, Novým Mestom nad Váhom, Skalicou, Trenčínom, Bošáckou dolinou, na Bradlo a Beckovský hrad. Operatívne na facebooku zverejňujeme nám dostupný termínovník aktivít, osláv a tradícií konaných na Veľkej Javorine a jej okolí. Programy, miestnych súťaží, folklórnych a tradičných slávností, dni otvorených dverí sklárni v Květnej, koštu klobás vo Vápenkách ...

Pre vyznávačov dlhších cyklistických a turistických trás je možné pri plánovaní použiť aj podrobnejšie popisy Slovenského cykloklubu, Klubu turistov zo Starej Turej a z dostupnej turistickej dokumentácie u nás. Stúpenci adrenalínu si určite prídu na svoje na akciách v Bike Centre Kalnica.

Privítame spoluprácu na bežkárskom či cyklistickom sprístupnení "Južnej kopaničiarskej magistrály" z Lopeníka na Starú Myjavu podhorským prostredím moravskolieskovskými, bzinskými, lubinskými, turanskými a myjavskými kopaniciami s ich farmárskymi, stravovacími a ubytovacími aktivitami. Kontaktujte nás, tešíme sa na nápady, pripomienky a skúsenností z trás a akcií v našom regióne.