5.08.2021

Pri nástupe na ubytovanie vyžadujeme od hostí negatívne výsledky antigénového alebo PCR testu (nie staršie ako 72 hodín) alebo overujeme v aplikácií potvrdenie o očkovaní (Greenpass). 

Ďakujeme

Jóga u nás

     " Kto nemá čas na to, aby cvičil, má dosť času na to, aby ochorel." (Ghandhí)

Bola to práve hathajóga, jóganidra a meditácie ktoré nám pomohli pred viac než desaťročím prekonať neuveriteľnú zmenu života odchodom z veľkomestského do úplne iného života v prírode na samote kopaníc ďalej od negatív civilizácie. Obklopení lesnou prírodou vo viac než 100 ročnom dome bez toho ostatného "predtým nevyhnutne" potrebného na život. 

S jógou tu sám(a), alebo pod dohľadom môžete s jógou začať a každý nasledujúci deň, ak s ňou vydržíte aspoň 40 dní, bude určite aj pre vás o niečo lepší než tie predchádzajúce. K dispozícií je u nás možnosť aj konzultácií a štúdia odbornej literatúry, vzhliadnutia videí a zvukových MP3 k téme jóga a relaxácia. Je možné, že potom v jóge nenájdete ako my len cvičenie ale životný štýl, nastavený na relaxácií, dýchaní, životospráve, pozitívnom myslení a meditáciach. 

 

     "Mladí, starí, prestárnutí, ale i chorí či chorľaví môžu dosiahnuť cieľ, ak sústavne cvičia jógu (Hathapradipiká, I.64).