5.08.2021

Pri nástupe na ubytovanie vyžadujeme od hostí negatívne výsledky antigénového alebo PCR testu (nie staršie ako 72 hodín) alebo overujeme v aplikácií potvrdenie o očkovaní (Greenpass). 

Ďakujeme

Túry

Pri príchode a pred ďaľšim dňom ponúkneme možnosť výberu túr rôznej náročnosti podľa vybavenia, počasia, ročného obdobia a Vášho záujmu o zážitky z nášho kraja. K dispozícií sú z nášho mapovania lesov a kopaničiarskych osád slovenskej a českej strany Bielych Karpát popisy, fotografie, profilové podklady a GPS trás k túram a ich možným kombináciam.

Ponúkame (turista, bicykel, automobil) trasové body:

Čachtický hrad, Roh, Podkozince, Brezina, Miškech Salaše, Tustý buk, Záhradská, Koniec sveta, Brima cesta, Jelenec, Veľká Javorina, Vápenky, Kamenná bouda, Květná Strání, Hrubá Strana, U Komárov, Koníkovo, Kopaná, Vrzavka, Cetuna, Podvišňové, Lopeník, Nová Bošáca, Haluzická tiesňava, Hrachoviská, Súš, Topolecká, Hlavina, hrebeň Bielych Karpát a prístupy/zjazdy turisticky či cyklo značenými, ale aj lesnými cestami v ich rôznych kombináciach.

Typy a podklady na vzdialenejšie Bradlo, Tematín, Kálnica, Beckov, Žítkovské bohyne, Trenčín, Inovec a ich akcie (Lazová stovka, Podjavorinská 50-ka, Matúšovo královstvo, košt klobás, slivovice, dni otvorených dverí sklární v Květnej, traktoriáda, súťaže majstrov varenia guláša, v ručnom kosení lúk a historicky ladených žatevných prác s mlátením obilia na Kopcovom (sfunkčnené historické poľno-stroje, gáter, gazdovstvo s hospodárskymi zvieratami...  

 

Živá kamera na Veľkej Javorine